Trešdiena, 21. oktobris, 2020 | Severīns, Urzula
Pirmdien, 26. februārī | 2018 Komentāri: 8

Balvu pamatskola – vērtības, tradīcijas un lokālpatriotisms

Balvu pamatskola lielākajai daļai balvēniešu ir pirmā skola, kas paliek atmiņā visu turpmāko mūžu – paliek atmiņā ar draudzīgu sajūtu, izprastām pamatvērtībām un skaidru mērķi, uz ko virzīties tālāk.

Emīls-Balvu Pamatskola 26. feb. 20:28

Man Patika!

Elina 26. feb. 21:22

Ļoti ibteresanti

Piena spēks 28. feb. 10:43

Vaita muiža nav pirmais skola LOL

Kārlis Holds 28. feb. 16:54

Par dažiem vārdiem es pastrīdētos. Nu kā par dažiem, par daudziem, bet es pateikšu tikai šos faktus. Vai tad pirmā skola, kura deva tādas priekšrocības nebija Balvu muiža un vai tad kāds patiešām sauca skolotājas par otrām mammām? Es protams saprotu, ka vajag vajag visus faktus izlabot, lai domātu, ka šī skola ir normāla, bet es tāpat izsaku savu viedokli. Dažiem bērniem, ja kas šī skola ir kā cietums. Pac ta es no 5.a ja kas. Varat aiziet pie manis papļāpāt. Ja nu vienīgi jūs būsiet Vecpiebalgā.

Elita 12. mar. 08:07

Ta bij krievu skola kadreiz ,pamatskola bija muiźà..ak je...kapec jàmelo? Un tàlàk viss standartiñà, bèrni izteicàs samàcìti gudri...bet jaĺauj jaunajàm paaudzèm pàrkàrtoties ,nàkotnei dzivot, ĺaut mainìt sistèmu,kas viñiem interesè...pagàtni jàliek aizkràsnè...

NIKS 22. mai. 21:08

MAN PATIKA SKOLA

Rāsēn Puika - bijušai Balvu pamatcietuma 2. nov. 11:48

Es vienu lietu varu pateikt tā vieta bija un būs priekš manis cietums, bet es esmu tagad izbēdzis.

Tas čalis 10. nov. 22:23

Ir pagājuši 2 gadi jau pirms manas izbēgšanas no šīs skolas vai precīzāk sakot no man personīgā murga lai arī es esmu pateicīgs par visām zināšanām un memčikiem ko man šī vieta ir iedevusi bet es vēljoprojām domāju tikai sliktu par šo vietu.