Otrdiena, 21. septembris, 2021 | Mariss, Matīss, Modris
Ceturtdien, 24. septembrī | 2015 Komentāri: 1

Cilvēkus biedē dzīve kopā ar patvēruma meklētājiem

Lai gan pierobežas teritorijās neskaitāmas reizes ir runāts par to, ka iedzīvotāju skaits ik gadu sarūk, tiek slēgtas izglītības iestādes un paliek tukšas dzīvojamās mājās.

Tomēr, domājot par patvēruma meklētāju uzņemšanu, gan Kārsavas, gan Ludzas novads, atzīst, ka viņiem bēgļiem nav ko piedāvāt. Trūkst dzīvojamās platības, kas ir pašvaldības īpašumā, nav darba vietu, tāpat cilvēkus patiesi uztrauc dzīve kopā ar nezināmo. 

Nach Berlin 24. sep. 13:38

Jāpiekrīt kārsavas novada vadītājai - ka, protams, latvijai vajadzīgi tikai cilvēki, kuri paši spēj izdēt zelta olu(tādi kas nespēj - nu jau 15 gadus kā dzīvo un strādā Lielbritānijā) - nekādu palīdzību no valsts, pašvaldībām - i negaidiet!!..toties mēs paši - pašvaldību vadītāji un darbinieki - padzīvojam zaļi glaunos kabinetos, pienācīgām algām, sudraba džipos- mums nošpļauties par bedno tautu...protams, mums ir mazliet bailes, ka ienācēji, kuriem cits temperaments un prasības - sāks celt buntu, beidzot sākt īstus piketus un streikus, dedzināt ēkas.. atšķirībā no virtuvē urkšķētājiem - latviešiem, kuri jau sen samierinājušies ar savu bezpalīdzīgo stāvokli,ar to, ka valsts tiem neko nevar(negrib) sniegt...ar to ka , lai vilktu savu garu jāstrādā 12 līdz 16 stundu darbadienas par grašiem...kamēr visādās iestādēs, pašvaldībās - saucamie "speciālisti" pieņem labi ja dažas stundas dienā, un algas labas...