Otrdiena, 22. jūnijs, 2021 | Laimdots, Laimiņš, Ludmila
Ceturtdien, 04. martā | 2021 Komentāri: 0

Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba. ATCERIES! 7

Raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba” gaitā veidosim dažādām tēmām veltītus 12 pamācošus video rullīšus. Septītais no tiem par to, ko obligāti katram ir jāievēro izmantojot tūrisma infrastruktūru dabā atpūšoties svaigā gaisā.

Skatītāji! Latgales reģionālās televīzijas komanda aicina būt aktīviem un pēc 7. raidījuma “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.”! noskatīšanās uz e-pasta adresi iesūtīt savus novērojumus un jautājumus foto, video vai rakstiskā formā par tūrismu dabā: gan atskaites par atpūtu kopā ar ģimeni, gan novērotos pārkāpumus un interesantākos piedzīvojumus. Tāpat arī būsim ļoti pateicīgi, ja atbildēsiet uz dažiem aptaujas jautājumiem šeit: https://docs.google.com/forms/d/11JtxkF3tyQ0AmwxGi0XxTtInLZAjQTVB2fnnts-8_V0/edit.
    Raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” 7. raidījums apskatāms šeit: https://www.youtube.com/watch?v=i2dAGqtmOJk un pamācošais video šeit: https://www.youtube.com/watch?v=MdABsss7DRo.
Visi tematiskie raidījumi kopā ar aptaujām un īsiem pamācošiem video rullīšiem tiks izvietoti LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī sociālo tīklu vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/, https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un interneta platformā https://xtv.lv/.
Jūsu iesūtītais materiāls un jautājumi, aptauju rezultāti trīs nedēļas vēlāk tiks pārrunāti un analizēti vēl vienā raidījumā – diskusijā kopā ar nozares ekspertiem kanāla RīgaTV 24 studijā Rīgā 23. martā.
    Pavisam līdz 2021. gada augusta beigām paredzēts izveidot 12 raidījumus, no kuriem katrs būs veltīts kādai citai tēmai par atbildīgu dzīvesveidu, kā arī vides izglītību, piemēram, nākamreiz 30. martā varēs uzzināt vairāk par  ūdeņu kvalitātes vispārējo stāvokļa novērtējumu, mazo Latvijas upju stāvokli un iespējamiem risinājumiem to apsaimniekošanā, kā arī ūdens kvalitāti akās.
Raidījumu “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” izveidi finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fons.Ausma Sprukte
LRT žurnāliste
e-pasts:
t.nr. 22427748