Otrdiena, 22. jūnijs, 2021 | Laimdots, Laimiņš, Ludmila
Ceturtdien, 08. aprīlī | 2021 Komentāri: 0

Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba. ATCERIES! 8

Raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba” gaitā veidosim dažādām tēmām veltītus 12 pamācošus video rullīšus. Astotais no tiem par to, ko obligāti katram jāievēro, lai ūdens kvalitāte Latvijas upēs un ezeros nebūtu zema.

 

Skatītāji! Latgales reģionālās televīzijas komanda aicina būt aktīviem un pēc 8. raidījuma “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.”! noskatīšanās uz e-pasta adresi iesūtīt savus novērojumus un jautājumus foto, video vai rakstiskā formā par pārkāpumiem, kas negatīvi ietekmē ne vien ūdens kvalitāti, bet arī ezeru, upju un aku vispārējo stāvokli. Tāpat arī būsim ļoti pateicīgi, ja atbildēsiet uz dažiem aptaujas jautājumiem šeit: https://docs.google.com/forms/d/1pAYruUQbmutY1GRLesEyAtb6a_VI4XcR109OTXtYoGI/edit.
Raidījumu cikla “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” 8. raidījums apskatāms šeit:
https://www.youtube.com/watch?v=CZIcdwcEPVI&ab_channel=LatgalesRegionalaTV un pamācošais video https://www.youtube.com/watch?v=iGtkYCaLDvA&ab_channel=LatgalesRegionalaTV.
Visi tematiskie raidījumi kopā ar aptaujām un īsiem pamācošiem video rullīšiem tiks izvietoti LRT mājas lapā www.lrtv.lv, kā arī sociālo tīklu vietnēs https://www.facebook.com/LatgalesRegionalaTV/, https://www.youtube.com/user/LatgalesRegionalaTV un kanāla RīgaTV 24 platformā https://xtv.lv/.
Jūsu iesūtītais materiāls un jautājumi, aptauju rezultāti trīs nedēļas vēlāk tiks pārrunāti un analizēti vēl vienā raidījumā – diskusijā kopā ar nozares ekspertiem kanāla RīgaTV 24 studijā Rīgā 27. aprīlī.
Pavisam līdz 2021. gada augusta beigām paredzēts izveidot 12 raidījumus, no kuriem katrs būs veltīts kādai citai tēmai par atbildīgu dzīvesveidu, kā arī vides izglītību, piemēram, nākamajā raidījumā vēstīsim, kā šogad aizritējusi Lielā Talka.
Raidījumu “Saudzēt, saglabāt, samīļot. Daba.” izveidi finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fons.
 
Beatrise Jakobsone 
LRT žurnāliste
e-pasts:

Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs; Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs; Veselības Inspekcija; Valsts vides dienests; Latvijas Lauksaimniecības universitāte